אפרת שמואלי

אפרת שמואלי,
עו"ס קלינית (MSW) ומטפלת זוגית ומשפחתית.בוגרת תואר ראשון במדעי החברה ובעבודה סוציאלית מאוניברסיטת בר אילן. בוגרת תואר שני בעבודה סוציאלית טיפולית בהתמחות ילד ונוער, מאוניברסיטת תל אביב.בוגרת התכנית התלת שנתית לטיפול זוגי משפחתי ובין דורי באוניברסיטת תל אביב. 
אני בעלת ניסיון רב שנים בטיפול במשפחות ובזוגות, בהנחיית קבוצות והדרכת הורים. כמו כן, עובדת עם הגיל רך, ילדים ונוער ועם הוריהם סביב בעיות כמו חרדה, ביישנות, חוסר ביטחון, הפרעות קשב וריכוז וקשיים אחרים. מסייעת למשפחות במעברים שונים בחיים: יחידים וזוגות לקראת נישואין, לקראת לידה והמעבר להורות וכן סביב משברי גירושין.  כיום מטפלת בעבודתי בשירות הציבורי, במרכז הורים- מתבגרים, טיפולים משפחתיים, דיאדיים, זוגיים ופרטניים וכן בקליניקה הפרטית. 
הקליניקה שלי ממוקמת במושב שתולים הסמוך לאשדוד, ומותאמת גם לעבודה עם ילדים באמצעים שונים ויצירתיים ובהם גינה טיפולית. 
למדתי עם השנים כי המפגש עם עצמי ועם האחר שחי בקרבתי, אינו מובן מאליו. אני מאמינה כי היחסים שאנו בונים עם עצמנו, ילדינו ובני הזוג שלנו הם החשובים בהתנהלות היומיומית, לאיכות החיים ולאושר שלנו. לכן אני מעודדת את המפגשים הללו, בין אם בשגרה ואם מתוך משבר. 
אתם מוזמנים להצטרף אלי למסע בו יהיה אפשר להפוך מצוקות למילים מדוברות, צמצום למרחב בו יש אפשרויות בחירה, ומרווח לנשימה וצמיחה.

מידע נוסף אודות המטפל.ת:

עברית

050-7107000

משרד ראשי: קיבוץ גלויות 112/ב, הרצליה

© 2020 Dror Lanefesh, design by Alechka