יעל קרן צבי

עלת תואר שני בעבודה סוציאלית, מנחת קבוצות, מטפלת זוגית ומשפחתית ומגשרת משפחה. בעלת קליניקה פרטית בירושלים, אוכלוסיית היעד: נוער ומבוגרים, טיפול אישי, טיפול זוגי והדרכת הורים. מטפלת בעברית ואנגלית. מטפלת במגזר החרדי ובמגזר הערבי.
מעל 20 שנה אני מטפלת בנשים ונערות נפגעות אלימות במשפחה על כל סוגיה, לרוב נשים שנפגעו מינית בילדות המוקדמת. בתחילה במחלקה לשירותים חברתיים אח”כ במרכז למניעת אלימות של ויצו בירושלים ולאחר מכן ריכזתי תחום אלימות בקופ”ח מאוחדת מחוז ירושלים, הנחיתי סדנאות לצוותים רפואיים ופרא רפואיים ולצוותים הטיפוליים במרכזי בריאות הנפש בקופה. במקביל עבדתי עם נשים נפגעות במרפאת נשים ופוריות במאוחדת.
בשנים האחרונות הדרכתי מנהלים ועו”סים המטפלים בנוער בסיכון הדרכה פרטנית וקבוצתית. כיום מטפלת בקליניקה פרטית בירושלים, מטפלת בילדים על הרצף האוטיסטי והוריהם ומדריכה סטודנטים לתואר שני בעבודה סוציאלית באוניברסיטת אריאל.
אמונתי והבנתי המקצועית היא שבבסיסו ש טיפול מוצלח עומד הקשר שנוצר בין המטפל למטופל. איכות הקשר, האמון, הביטחון הנוצרים בין המטפל למטופל יכולים לנבא את הצלחת הטיפול. מטרתו של הטיפול הוא לייצר מרחב בטוח שיאפשר למטופל להכיר ולהבין את עצמו, את רצונותיו ומחשבותיו. מרחב שיאפשר לו לפתח ולהעצים חלקים בריאים ומתפקדים הנמצאים בכל אדם ולעזור לו להפוך את חייו למספקים ומלאים עבורו.
תחומי מומחיות:
טיפול בטראומה ופוסט טראומה, התמודדות עם משברי חיים, זוגיות, הורות, תקיפה מינית ואלימות במשפחה, מתבגרים, אוכלוסיות מוגבלות.
השכלה וניסיון תעסוקתי:
תואר שני בעבודה סוציאלית באוניברסיטת חיפה.
לימודי תעודה בהנחיית קבוצות באוניברסיטת העברית
קורסים והשתלמויות שונים בנושאים הקשורים לטיפול בטראומה ובפוסט טראומה ולטיפול בנשים: פגיעות מיניות תאוריה ומעשה במיט”ל, אלימות במשפחה תיאוריה ופרקטיקה בביה”ס לעו”ס, טיפול קצר מועד, פסיכולוגיה של האישה חוכמת נשים ועוד.
טיפול פרטני וקבוצתי בנשים וגברים נפגעי אלימות במרכז למניעת אלימות של ויצ”ו בירושלים.
טיפול פרטני בנשים עם קשיי פוריות במרפאת נשים בקופ”ח מאוחדת.
ריכוז תחום אלימות במשפחה בקופ”ח מאוחדת מחוז ירושלים, הנחיית סדנאות לצוותים טיפוליים, רפואיים ופרא רפואיים.
הדרכת מנהלים ועובדים ביחידות לקידום נוער במחוז ירושלים
טיפול פרטני, הדרכת הורים וגישור משפחה בקליניקה פרטית.
טיפול בטראומה ובפוסט טראומה
טיפול זוגי
גישור משפחה

מידע נוסף אודות המטפל.ת:

050-7107000

משרד ראשי: קיבוץ גלויות 112/ב, הרצליה

© 2020 Dror Lanefesh, design by Alechka