שירי חפץ

הסקרנות לנפש האדם הביאה אותי כבר בסיום לימודי התואר הראשון לפנות לעבודה בתחום בריאות הנפש. מאז ועד היום עסקתי בתפקידי טיפול , הדרכה ושיקום במסגרות ציבוריות ופרטיות בתחום בריאות הנפש . זכיתי לפגוש אנשים , ללוותם ולסייע להם להתמודד עם קשיים נפשיים כגון: דיכאון, חרדה, סכיזופרניה, OCD התמכרות (תחלואה כפולה) ולטפל באנשים המתמודדים עם אתגרי חיים ביום יום : משברים אישיים( סביב נושאים כגון : מיניות, אהבה, עבודה, תקיעות , דכדוך ) משברים אישיים זוגיים ,משברים בין דוריים, משברים בהקשר לתפקיד ההורי (הדרכת הורים) ועוד .
התמחותי בטיפול זוגי ומשפחתי חידדה אצלי את ההכרה כי האדם אינו מתמודד לבדו עם קשייו האישיים , וישנן השלכות משמעותיות על מערכות יחסיו הבינאישיות והמשפחתיות . הכרה זאת במשמעות של היחסים הבינאישיים ומשפחתיים העמיקה במהלך שנות התמחותי בתחום ובעבודתי במרפאת תחלואה כפולה , תחנה לטיפול משפחתי וניהול מרכז למשפחות בתחום בריאות הנפש.
אני מאמינה שטיפול הינו קשר הנוצר במקום בטוח, ללא שיפוטיות , המאפשר היכרות עמוקה עם עצמי , כל זאת דרך שיח ונוכחות של מטפל תומך ומהדהד. המטרה הינה להתקדם להתפתחות ומימוש של חיים אמיתיים ובעלי משמעות .
אני מטפלת בקליניקה ברעננה בילדים ובמבוגרים בשיטה דינמית המשלבת מ "ארגז הכלים " הכולל גם קוגניטיבי התנהגותי במידת הצורך.

מידע נוסף אודות המטפל.ת:

עברית, אנגלית

050-7107000

משרד ראשי: קיבוץ גלויות 112/ב, הרצליה

© 2020 Dror Lanefesh, design by Alechka