אודות המרכז

דרור לנפש - הינו מרכז לטיפול רגשי בפריסה ארצית.

המרכז הוקם על ידי שיר דרור, עובדת סוציאלית קלינית, מתמחה לפסיכותרפיה עם ניסיון רב בפרקטיקה הפרטית בקליניקה בהרצליה ובטיפולי און ליין.

המרכז הוקם מתוך רצון להעניק סל טיפולים מקצועי ומלא, תחת קורת גג אחת, על ידי מגוון מטפלים המעניקים מענה לכל גיל- החל מטיפול דיאדי (קשר הורה ילד) מגיל לידה עד שש, וכלה בגיל השלישי.

בכל אזור בארץ, מאותרות מטפלות ומטפלים במספר תחומים והתמחויות- טיפול בילדים, טיפול  במבוגרים, טיפול זוגי ומשפחתי, לרוב גם מתחום ה- CBT (קוגניטיבי התנהגותי) וגם מהתחום הדינמי (טיפול עומק ארוך טווח שנועד לחולל שינויי עומק בעמדות, ביחסים ובתפיסת עולמו של האדם).

המטפלות והמטפלים מקבלים בקליניקה הפרטית שלהם; כולם עברו מיון קפדני של המרכז, ונבחרו על סמך כישוריהם, ההסמכה המקצועית הרחבה שרכשו, ניסיונם המקצועי ומעל לכל - הודות ליכולת יצירת הקשר שלהם, והאנושיות שלהם. 

המטפלים מקבלים תמיכה מקצועית גם מהמרכז, והמטופלים המעוניינים בכך- יכולים לקבל יותר ממענה טיפולי אחד, תוך הבטחת עבודה אינטגרטיבית של המטפלים מטעם המרכז, וזאת ללא כל תוספת תשלום.

המטופלים שלנו פונים למרכז לקבלת מענה טיפולי. בפנייה הראשונית למרכז נעשה אינטייק טלפוני, במהלכו מתבצעת התאמה בין המטופל למטפל לפי מגוון פרמטרים כגון: אזור, גיל, סוג התמחות ובקשות מיוחדות (דוגמת טיפול בשפה מסוימת או התמחות ספציפית כמו שיטה לטיפול בטראומה דוגמת EMDR).

המרכז פועל על פי קוד אתיקה מחמיר וקפדני, תוך מתן מענה מקצועי, אינטגרטיבי, וממוקד שינוי, מתוך ראיית צרכי המטופלים.

המרכז חותר להעניק את השירות הטוב ביותר במחיר הוגן של 350 ש"ח בלבד לפגישה.

050-7107000

משרד ראשי: קיבוץ גלויות 112/ב, הרצליה

© 2020 Dror Lanefesh, design by Alechka